zarezerwuj domek
Działki budowlane

Pojezierze Drawskie (woj. zachodniopomorskie) – to tutaj oferujemy teren inwestycyjny pod budowę hotelu, pensjonatu lub budownictwo jednorodzinne – działki budowlane, rekreacyjne oraz kilka działek z gotowymi małymi budynkami / daczami na działkach o powierzchni od 1300m2 do 1700 m2 nad jeziorem Pile o powierzchni ponad 1300ha, które jest rajem dla żeglarzy jak również dla motorowodniaków. Jezioro Pile jest przyjazne motorowodniakom, na którym popływają Państwo łodziami motorowymi czy innym sprzętem z użyciem silnika bez ograniczenia mocy.

Nieruchomość położona jest w miejscowości Piława w gminie Borne Sulinowo, w powiecie Szczecineckim na skraju wsi w kompleksie dużych działek budowlanych i rekreacyjnych skomunikowanych własną, wewnętrzna i docelowo zamkniętą drogą. Wydzielony kompleks nieruchomości może tworzyć np. zamknięte, dozorowane osiedle.
Działki można ze sobą łączyć pod budowę hotelu lub pensjonatu czy też dzielić na mniejsze.
Plan zagospodarowania przestrzennego dla tej nieruchomości przewiduje budownictwo jednorodzinne lub usługi turystyki ( cały zapis planu zagospodarowania lub link wyślemy osobom zainteresowanym ).

Oferujmy również do sprzedaży mały dom / daczę o powierzchni około 60 m2, typu BRDA o podwyższonym standardzie, który znajduje się na działce o powierzchni 2716 m2 (oraz podobne na mniejszych działkach) w bezpośrednim sąsiedztwie z jeziorem ( około 50 metrów)
Obecnie trwają prace związane projektowaniem gazociągu. Teren jest już uzbrojony w wodę, kanalizację i prąd. Wszystkie media (przyłącza) bezpośrednio na każdej działce.
Po zakupie nieruchomości istnieje możliwość jej dozorowania przez cały rok

Główne atuty nieruchomości:
• piękny widok
• atrakcyjna miejscowość
• dynamicznie rozwijający się region turystycznie
• wyjątkowa lokalizacja nad dużym jeziorem

Typ własności: Odrębna własność oznaczonej nieruchomości oraz notarialna służebność drogi dojazdowej do działki / działek – forma obecnie w opracowaniu
Działki budowlane i rekreacyjne o różnych wielkościach i/lub teren inwestycyjny pod usługi turystyki.

Uwaga: Osobom zainteresowanym wyślemy mapę podziału nieruchomości z pełnym zbrojeniem we wszystkie media

Miejsce idealne do wypoczynku i stałego zamieszkania dla osób szukających ciszy, spokoju i bliskości natury oraz nade wszystko ochrony prywatności

Zobacz pełną mapę działek

Do Państwa informacji:
Współpracujemy z biurem projektowym i architektami, którzy podejmą się wykonania każdego projektu do celów budowlanych oraz kompleksową jego obsługą. Za pośrednictwem tego biura mogą Państwo przeprowadzić pełną obsługę formalnoprawną inwestycji od A do Z oraz jej bezpośredni nadzór.
Oferujemy również realizację Państwa inwestycji w zakresie budowy np. pensjonatu, domu, daczy itp. Współpracujemy w tym zakresie z firmą budowlaną z 25-cio letnim doświadczeniem z budowie budynków każdej kategorii, która wykonuje zlecenia do stanu deweloperskiego lub „pod klucz”

Wszystkich informacji udzielimy Państwu pod numerem tel. 734 108 441 lub adresem e-mail: rjodziewicz@metrohouse.pl

Zastrzegam sobie prawo do odrzucenia Państwa ofert bez podania przyczyny

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.